• 0212 909 87 19

    : 0212 909 87 19

  • info@ekelektrik.com

  • Tekstilkent Tic. Mer. A09 Blok No:10AL 306 Esenler / İstanbul

Aydınlatma Uygulamaları

Aydınlatma imalatı, ürün talepleriniz, Numune üzerine imalat talebi, tüm proje uygulama ve tasarım taleplerinize EK Elektrik olarak hizmet vermekteyiz.

Devamını Gör

Arıza Servislerimiz ve İmalathane Uygulamaları

İşletmelerinizin anlık elektrik arızaları, arıza tespiti ve ekstra elektrik uygulama taleplerinize en kısa sürede servis hizmeti vermekteyiz.

Devamını Gör

Pano İmalatlarımız ve Uygulamalarımız

MCC, Tali, Kompanzasyon, PLC kontrol, İklimlendirme Kontrol panoları imalatı çözüm ortaklarımızla montaj kurulumu ve altyapı uygulamaları kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Devamını Gör

Yapı Sistemleri Uygulamalarımız

Elektrik birimimizin yanı sıra sektörde deneyimli büyüğümüz ile birlikte, Yapı sistemleri, kepenk, küpeşte, cam balkon, Cam ofis bölmeleri, sineklik, jaluzi gibi talepleriniz...

Devamını Gör

Viola Beauty Güzellik Salonu

Tüm elektrik ve Zayıf akım sistemleri, aydınlatma tasarımları mobilya aydınlatma tasarımları gibi ihtiyaçlarını EK Elektrik olarak Memnuniyet ve Titizlikle teslim edilmiştir.

Devamını Gör

Bisse AVM Mağazaları

Bisse mağazalarının; Emaar Square Mall, Viaport Asia, Viaport Marina, Canpark AVM lerindeki mağazalarının Elektrik Altyapı uygulaması, Seslendirme Sistemi, Kamera Sistemi, Ya...

Devamını Gör

Greentown Plus Jetfan Otomasyonu

Bimak Kontrol sistemleri çözüm ortaklığıyla yapmış olduğumuz GreentownPLUS da Çerkezköydeki ilk otopark, JETfan otomasyonunu yapmış bulunmaktayız.

Devamını Gör

Sefine Shipyard Recepcion

Sefine Tershanesinin Resepsiyon bölümünü, Mimarlık firmasının bünyesinde, tüm elektrik altyapı, zayıf akım, sıva üstü ürün montajları ile birlikte uygulamasını teslim ettik.

Devamını Gör

Velioğlu Kuyumculuk

Velioğlu Kuyumculuk mağazasının tüm elektrik altyapı ihtiyaçlarını, Kamera uygulaması, Hırsız Alarm Sistemi gibi zayıf akım sistemleri de dahil olmak üzere müşterimizin kullan...

Devamını Gör