Elektrik Servisi

Elektrik Servisi

Elektrik Servisi

Enerji kategorisinde dünyada elektrik ilk sırada yer alıyor. Bu enerjinin sorunsuz kullanımı ise ek elektrik hizmeti ile mümkündür. Servis hizmeti arıza, montaj ve bakım işleminin sorunsuz gerçekleşmesini sağlar. Servis hizmetiyle elektrik sağlıklı bir şekilde kullanılır. 

 Elektrik Servis Hizmetinin Önemi

 Enerji dünyasının baş tacı olan elektrik, deneyimli ve tecrübeli servis hizmetine ihtiyaç duyar. Pano montajı, proje taahhüt, elektrik bakımı, aydınlatma kategorisinde bakım ve onarım işlemleri bu kategoride ön planda değerlendirilir. Montaj ve tamirat işlemlerinde çözüm odaklı hareket etmek önemlidir. Yapı sistemleri kategorisinde montaj işlemleri ve arıza problemleri servis programı içerisinde değerlendirilir. 

 Elektrik Servis Programı

 Pratik yöntemlerin öne çıktığı elektrik arıza ve montaj işlemleri İstanbul elektrik sektöründe öne çıkan bir konudur. Bu sektörde amatör yöntemler ciddi sonuçlara neden olduğu için profesyonel ve yetkili servisler tercih edilmelidir. Servis programı da bu kategoride önemlidir.

 Servis hizmetinde pano montajı, tamiri ve bakımı gibi işlemlerin yanı sıra zayıf akım sistemleri de programa dahildir. İstanbul bölgesi ve diğer iller hizmet programı içerisinde değerlendirilmektedir. Elektrik servis & bakım hizmetleri randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevu işlemleri müşterinin uygun gördüğü zaman dilimine verilir. Acil tamir ve bakım işlemlerinde ise servis aracı en kısa yoldan adrese ulaşır. Servis ekipleri adrese gelmeden önce telefon açar. Müşteri randevu alırken isim, soy isim, arıza bilgisi ve adres bilgisi kategorisinde bütün bilgileri güncel bir şekilde müşteri hizmetlerine verir.